Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Bu servisle sitenizin ziyaretçi trafiğini yükseltip, Google örümceklerinin sayfanızı daha fazla ziyaret etmelerini sağlayarak, anahtar kelimelerinizde yükseliş elde etmenizi sağlamak içindir. Ancak web sitenizin domain yaşına, sektörel bazlı zorluklara, anahtar kelimenizin aranma hacmine göre fayda süresi değişkenlik gösterebiliyor. Bu süre ve fayda Google algoritmaları tarafından belirlenmektedir.
Banka Kartı, Kredi Kartnız, Havale-EFT, Bitcoin vb. deme Yöntemleri İle Yapabilirsiniz.
Evet, Servislerimiz Tamamen Kullanıcı Odaklı Düşünülmüştür. Alacağınız Bir Paketi Sitelerinizin Arasında Bölüştürebilirsiniz.
Bu İşlemi Size Özelleştirebiliyoruz Ama Günlük En Az Gönderim 500 Ziyaretçidir.
Gönderilen Ziyaretçiler Organikliğini Gözle Görülebilir Seviyede Tüm Ziyaretçiler Anahtar Kelime Odaklı Gelir ve Her Bir Ziyaretçi 1 - 4 Sayfa Arası Gezer ve Hemen Çıkma Oranı %5 Gibi Minimum Seviyelere Çeker. Bu İşlem İle Google Gözünde Değerli Konumuna Girer.
Piyasada çokça gezen ve tüm ziyaretçileri tek seferde ve anahtar kelime olmaksızın gönderen sistemlerde ile karıştırılmasın. Belirlenen hitler gün içine SEO odaklı olarak bölünür ve her ziyaretçi organik arama ile gelir.
box dots
X